Przetargi i zamówienia

Bieżące przetargi ogłoszone przez Straż miejską w Bytomiu

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest dostawa paliw na potrzeby Straży Miejskiej obejmująca zakup benzyny        bezołowiowej 95 oktanowej oraz oleju napędowego na rok 2019 r.

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest  przeprowadzanie badań lekarskich pracowników jednostki w 2019 roku.

Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego na obsługę z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jednostki Straży Miejskiej w Bytomiu  w 2019 roku.
Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego na konserwację Instalacji alarmowej i telewizji przemysłowej Straży Miejskiej w Bytomiu w 2019 roku.

Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego na kompleksowe mycie radiowozów będących w użytkowaniu

jednostki Straży Miejskiej w Bytomiu w 2019 roku.

Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego na obsługę prawną Straży Miejskiej w Bytomiu w 2019 roku.

Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego w zakresie usług pocztowych na rok 2019.

Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert w ramach rozpoznania cenowego na obsługę strony internetowej Straży Miejskiej w Bytomiu w 2019 roku.

Załącznik: